بازارچه های عرضه تولیدات مشاغل خانگی و کشتارگاه در منوجان راه اندازی خواهد شد
بازارچه های عرضه تولیدات مشاغل خانگی و کشتارگاه در منوجان راه اندازی خواهد شد
فرماندار منوجان در جلسه ستاد تنظیم بازارگفت : بازارچه های عرضه تولیدات مشاغل خانگی و کشتارگاه توسط شهرداری این شهرستان راه اندازی خواهد شد .

به‌گزارش صبح منوجان صبح امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان منوجان به ریاست آقای سراجی فرماندار تشکیل شد.

فرماندار منوجان در این جلسه با اشاره به انجام برنامه ریزی لازم بمنظور تأمین به موقع کالاهای اساسی گفت : بازدیدهای مشترک از سطح بازار و نانوایی ها به صورت مستمر و منظم باید انجام شود تا از هر گونه گران‌فروشی و کم فروشی جلوگیری بعمل آید .

وی افزود :با توجه به افزایش جمعیت شهرستان از سال ۱۳۹۵ تا کنون ، سهمیه آرد شهرستان باید اضافه شود ، زیرا قوت غالب مردم شهرستان نان می باشد .

سراجی خاطر نشان کرد:با هدف کمک به خانواده های کم بضاعت و صاحبان مشاغل خانگی ، بازارچه های عرضه تولیدات مشاغل خُرد و خانگی زیر نظر شهرداری باید ساماندهی شود .

فرماندار شهرستان منوجان همچنین به موضوع ساختمان نیمه تمام کشتارگاه شهرستان اشاره کرد و از شهردار و رئیس شورای شهر خواست تا سریعاً وضعیت کشتارگاه را تعیین تکلیف نمایند .

رحیم ناظری معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان منوجان در این جلسه گفت: یکی از نیازهای اساسی شهرستان که وظیفه شهرداری و ستاد تنظیم بازار است تا پیگیری نمایند ، احداث و راه اندازی میدان عرضه میوه و تره بار بوده؛ و از آنجایی که بیش از ۷۵ درصد جمعیت شهرستان به شغل کشاورزی مشغول هستند ‌، ٢ بهره از جمله فروش محصولات منطقه و دوم ، تأمین ارزانتر میوه و تره بار با قیمت واقعی تر توسط مصرف کنندگان را برای شهروندان در پی خواهد داشت.

انتهای پیام/محمدی