باید کتاب و کتابخوانی را در جامعه رایج کنیم وانس با کتاب باید رواج پیدا کند
باید کتاب و کتابخوانی را در جامعه رایج کنیم وانس با کتاب باید رواج پیدا کند
حجه الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان در نماز جمعه مورخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ گفت:باید کتاب و کتابخوانی را در جامعه رایج کنیم وانس با کتاب باید رواج پیدا کند .

به‌گزارش صبح منوجان حجه الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان در نماز جمعه مورخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ گفت:باید کتاب و کتابخوانی را در جامعه رایج کنیم وانس با کتاب باید رواج پیدا کند .

وی در ادامه افزود: صاحب نظران نظم نوینی را برای جهان مطرح کرده اند که آمریکا دیگر یکه تاز آن نیست ونقش ایران را در نظم نوین جهان همه دنیا پذیرفته است.

وی درادامه افزود : دشمنان ۲۴ نوع فتنه را در اغتشاشات اخیر علیه ما انجام دادند و ما در بعضی موارد غفلت کردیم و امور تربیتی را از آموزش و پرورش حذف کردیم ودشمن از غفلت ما استفاده کردند و باید دست به دست هم بدهیم وجبران کنیم که دشمن ازاین مسیر لطمه ای به ما وارد نکند.

وی درپایان ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم در حماسه ۱۳ آبان گفت : بهترین تشکر از مردم این است که مسئولان نظام و دولتمردان در ایجاد گشایش و ثبات اقتصادی و تصمیمات صحیح وحمایت از اقشار محروم و رفع فقر وفساد وتبعیض ملت رشید ایران اسلامی که همیشه به پای نظام ایستاده اند را یاری کنند .

انتهای پیام/