جهادکشاورزی به موضوع صادرات محصولات کشاورزان توجه داشته باشند
جهادکشاورزی به موضوع صادرات محصولات کشاورزان توجه داشته باشند
امام جمعه منوجان گفت:جهادکشاورزی به موضوع صادرات محصولات کشاورزان توجه داشته باشند و تشریح وتوجیه کنند کشاورزان را نسبت به کاشت محصولات که دسترنج این عزیزان تلف نشود .

به‌گزارش صبح منوجان حجه الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان در نماز جمعه مورخ ۲۹ مهرماه ۱۴۰۱ گفت: جهادکشاورزی به موضوع صادرات محصولات کشاورزان توجه داشته باشند و تشریح وتوجیه کنند کشاورزان را نسبت به کاشت محصولات که دسترنج این عزیزان تلف نشود .

وی در ادامه افزود: باید آگاه باشیم نسبت به ترفندهای دشمن و اغتشاش اطلاعاتی و اخبار جعلی با سرخط های جعلی متناسب با مطالبات یک ملت را دشمنان مدنظر قرار داده اند و باید هوشیارباشیم به دام آنهامبتلا نشویم و امروزجنگ باورهاست و میخواهند باور ما را نسبت به نظام جمهوری اسلامی وانقلاب ضعیف کند و بسیج آنها علیه انقلاب اسلامی نشان از در ماندگی آنهاست.

خطیب نماز جمعه منوجان در ادامه تصریح کرد: بیانات افشاگرانه امام خمینی(ره) درباره کاپیتولاسیون واینکه هرگز از حافظه ذهنمان نباید پاک شود که مجلس آن زمان با تصمیم مصونیت آمریکایی ها که نهایت توهین به یک ملت و ضعف یک حکومت بود و شصت هزارمستشار آمریکایی در ایران زندگی میکردند و هر جرمی را مرتکب می شدند دستگاه قضایی حق نداشت آنها را محاکمه کند.
حجت الاسلام رضوانی در پایان از خانواده احمدی و سایر خانواده هایی که از قصاص صرف نظر و گذشت را سرلوحه کار خودشان قرار دادند تشکر و قدردانی نمودند.

انتهای پیام

  • نویسنده : محمدی زاده