حضور مسئولین استانی و شهرستانی در بین کارگران معدن آسمینون/نشست پیرامون حل مشکلات کارگران در فرمانداری منوجان
حضور مسئولین استانی و شهرستانی در بین کارگران معدن آسمینون/نشست پیرامون حل مشکلات کارگران در فرمانداری منوجان
نماینده مردم پنج شهرستان جنوبي استان کرمان همراه با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان ،فرماندار منوجان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در بین کارگران شرکت معدن فاریاب شهرستان منوجان حضور یافتند.

به گزارش صبح منوجان،صبح امروز ١٨ خرداد ماه، نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان به اتفاق فرماندار منوجان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی،مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در بین کارگران شرکت معدن فاریاب شهرستان منوجان حضور یافتند.

در حاشیه این نشست، کارگران معدن مسائل و مشکلات خود را در حضور مسئولین عنوان کردند.

این نشست که در محل معدن آسمینون برگزار شدمسئولین ضمن پاسخ به سوالات کارگران شریف، گزارشی از اقدامات و پیگیری های خود را نیز ارائه نمودند.

در ادامه ، جلسه جمع بندی درخصوص روشهای حل مشکل کارگران به صورت ریشه ای در محل فرمانداری منوجان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این جلسه تصمیماتی مبنی بر حل مشکلات کارگران و راه اندازی مجدد معدن اتخاذ گردید؛ که مقرر شد این تصمیمات به کارفرما و مسئولین استانی جهت جمع بندی و تصمیمات نهایی ابلاغ شود.

فرماندار منوجان و نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی در پایان این نشست اظهار داشتند : تا گرفتن تصمیمات نهایی کارگران شریف خویشتنداری خواهند کرد و همچنین ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد که معیشت کارگران دچار مشکل نشود، ان شاءالله

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی فرمانداری منوجان