رزمایش خدمت به همت کمیته امداددرجنوب کرمان
رزمایش خدمت به همت کمیته امداددرجنوب کرمان
مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در مراسم رزمایش خدمت در شهرستان منوجان گفت: این کالاها از امروز در بین خانواه های مددجو و نیازمند شهرستان های جنوب کرمان توزیع می شود.

به‌گزارش صبح منوجان صبح امروز(چهارشنبه )دکترناصر عسکری نژاد، مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در مراسم رزمایش خدمت در شهرستان منوجان گفت: در راستای ارتقاء شاخص های فرهنگی، حمایت از مددجویان و ایجاد اشتغال پایدار در بین خانواده های تحت حمایت امروز توفیق داشتیم رزمایش توزیع ۴۰ دستگاه تراکتور به ارزش ۱۶ میلیارد تومان، پنج هزار بسته ی فرهنگی و تحصیلی به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و هم چنین ۸۰۰ سری جهیزیه به ارزش ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بین خانواده ها و دانش آموزان تحت حمایت کمیته جنوب کرمان را با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی برگزار کنیم.

وی ارزش کل کالاهای توزیع شده را جمعاً بیش از ۳۶ میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: این کالاها از امروز در بین خانواه های مددجو و نیازمند شهرستان های جنوب کرمان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان درجمع اصحاب رسانه منوجان خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای خدمات امداد و منویات مقام معظم رهبری در بحث جهاد تبیین انجام شد تا همه بدانند که این نظام و این نهاد چه خدماتی را به مردم محروم مناطق جنوب استان ارائه نموده است.
انتهای پیام/