رسانه های معاند به دنبال سانسور مکتب سلیمانی هستند/ مردم ولایی، بزرگترین سرمایه‌ نظام و انقلاب اسلامی است
رسانه های معاند به دنبال سانسور مکتب سلیمانی هستند/ مردم ولایی، بزرگترین سرمایه‌ نظام و انقلاب اسلامی است
راوند با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز جبهه وسیعی در منطقه ایجاد کرده است،گفت: اگر دشمنان بخواهند فتنه ای ایجاد کنند جمهوری اسلامی ایران از نقاط مختلف ضربه محکمی را به آنان خواهد زد.
به‌گزارش صبح منوجان به نقل  راه آرمان؛ آیین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته در سراسر استان کرمان برگزار شد؛ مشروح خطبه ها را در ادامه می خوانیم:

جیرفت: مجلس قوانین قاطع در برخورد با اغتشاشگران تدوین کند

حجت الاسلام اکبری نیا امام جمعه موقت جیرفت، در خطبه‌های نمازجمعه این هفته گفت: مهمترین عامل تربیت فرزند، خانواده است.
امام جمعه موقت جیرفت افزود: اگر خانواده نکات مهم را خوب برنامه ریزی کند، در نتیجه اجتماع نمی‌تواند خیلی تاثیر بگذارد، لذا اسلام ، خانواده را سرآمد میداند.
خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: یکی از مهمترین ویژگیهای خانواده از نظر اسلام ، برخورد و رفتار والدین است.
وی عنوان کرد: در سوره آل عمران میخوانیم مردم بخاطر نرم خویی دور پیامبر (ص) را گرفتند.
حجت الاسلام اکبری نیا اظهار داشت: در تاریخ میخوانیم که بسیاری از مردم به زور جنگ، مسلمان نشدند، بلکه بخاطر اخلاق نیکوی ایشان مسلمان شدند.
امام جمعه جیرفت مطرح کرد: برخورد مقام معظم رهبری با دختر و پسری در کوههای اطراف تهران، باعث جذب آنها می‌شود.
وی تصریح کرد: در روایات داریم ۲ چیز در روز قیامت، کفه ترازو را سنگین می‌کند، اول صلوات بر محمد و آل محمد و دوم اخلاق نیکو است.
حجت الاسلام اکبری نیا گفت: به قوه مجریه، قضاییه و مقننه عرض میکنم که بارها اغتشاش شده و مردم و اموال عمومی ضربه خورده، پس چه وقت برخورد واقعی صورت خواهد گرفت؟
امام جمعه موقت جیرفت افزود: با برخی از سلبریتی هایی که از بیت المال حقوق گرفتند ولی برخورد قابل توجه صورت نگرفته است.
وی عنوان کرد: از مجلس می‌خواهیم که با قوانین محکم زمینه برخورد واقعی قوه قضاییه با اغتشاش گران را فراهم کند.
خطیب نمازجمعه جیرفت بیان کرد: از مردم بخاطر حضور در راهپیمایی بعد از نمازجمعه هفته گذشته تشکر می‌کنم.

کوهبنان: دشمنان با طرح مسئله حجاب به دنبال فتنه انگیزی هستند

حجت الاسلام رضا یحیایی پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: دهه وقف و احسان ماندگار همچنین هفته دفاع مقدس را پشت سر گذاشتیم جا دارد یاد و خاطره شهیدان همیشه جاوید را همواره ضمن دیدار با خانواده شهدا، برگزاری یادواره شهدای خانگی و محله ای و… زنده نگه داریم.
وی تاکید کرد: چهارشنبه هفته آینده سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر( عج) است و یک شنبه هفته آینده وفات حضرت سکینه خاتون را در پیش داریم .
امام‌ جمعه موقت کوهبنان افزود: در آستانه روز جهانی سالمندان قرار داریم افرادی که نیاز به توجه و عنایت ویژه همگان دارند.
وی ابراز کرد: در آستانه هفته نیروی انتظامی قرار داریم که جا دارد به سبزپوشان امنیت و آرامش جامعه این هفته را تبریک بگوییم.
خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: هجرت حضرت امام خمینی(ره) از عراق به پاریس را داریم که در حقیقت نوعی تبعید محسوب می شود.
وی یادآور شد: شاهدیم که دشمنان خبرها و شایعات بی اساس از منابع غیر مستند در فضای مجازی به راحتی پخش می کنند که هدف آنان دور کردن مردم از انقلاب اسلامی است.
حجت الاسلام یحیایی ادامه داد: دشمنان روزی با راه اندازی جنگ و در ادامه با تحریم و تحریف درصدد جدایی مردم از اسلام و انقلاب هستند.
وی ابراز کرد: دشمنان امروز با طرح مساله حجاب که از شئونات اسلام است به دنبال فتنه انگیزی و خسارت به اموال و امنیت کشور هستند در حالی که نیروی همیشه بیدار انتظامی در صحنه حضور دارد.
امام جمعه موقت کوهبنان با استناد به منویات مقام معظم رهبری بیان کرد: دشمن بر روی تهاجم فرهنگی سرمایه گذاری کرده تا به نیروهای انقلابی ما ضربه بزندکه راه به جایی نخواهد برد.
وی ادامه داد: باید از نیروهای انتظامی که به پای ارزش های اسلام و انقلاب ایستادند و از قانون و نظامی اسلامی دفاع می کنند تشکر و قدردانی کنیم.

رودبار جنوب: اقدام شجاعانه رزمندگان سپاه تنها گوشه ای از انتقام سخت است/ رسانه های معاند به دنبال سانسور مکتب سلیمانی هستند

حجت الاسلام و المسلمین راوند امام جمعه موقت شهرستان رودبارجنوب در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم نعمتی الهی است،اظهار کرد: نیت خدمت به مردم باید نیت الهی و خالص باشد.
وی در ادامه افزود: کسی که معتقد به مهدویت باشد به بن بست و نامیدی نمی رسد زیرا می داند تاریکی ها به پایان می رسد.
خطیب موقت جمعه رودبارجنوب خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی یک وعده الهی بود که محقق شد و وعده دیگر ظهر امام زمان (عج) الله است که محقق خواهد شد.
حجت الاسلام والمسلمین راوند با اشاره به اینکه سردار سلیمانی فرمانده و قهرمان برچیده شدن داعش بود،گفت: از زمان شهادت سردار سلیمانی تا کنون رسانه های دشمن تمام تلاش خود را برای سانسور و بایکوت سردار سلیمانی انجام داده اند.
وی بیان کرد: امروزه مسئله ی فلسطین و همبستگی با نوجوانان فلسطینی برای جوانان و نوجوانان ما قابل فهم و درک است.
خطیب موقت جمعه رودبارجنوب با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز جبهه وسیعی در منطقه ایجاد کرده است،گفت: اگر دشمنان بخواهند فتنه ای ایجاد کنند جمهوری اسلامی ایران از نقاط مختلف ضربه محکمی را به آنان خواهد زد.
حجت الاسلام والمسلمین راوند تصریح کرد: با وجود نیروی انتظامی باید احساس امنیت را در هر مکانی به وجود آورد، خویشتنداری نیروی انتظامی در فتنه ها و آشوب های اخیر مثال زدنی بود.
وی اظهار کرد: عناصر تجزیه طلب، سلطنت طلب و منافقین خلق در اغتشاشات اخیر به مساجد، پرچم امام حسین علیه السلام و مردم بیگناه حمله می کردند که ملت ایران با حضور حماسی خود این فتنه را خاموش کرد.
خطیب جمعه موقت رودبارجنوب گفت: از نیروی زمینی سپاه پاسدارن به خاطر از بین بردن مقر ضد انقلاب و کومله ها در کردستان عراق تقدیر و تشکر می کنیم.
وی در پایان افزود: فصل کشت محصولات کشاورزی است از مسئولان می خواهیم در زمینه کشاورزی برنامه ریزی و مدیریت کنند و مردم نیز نهایت همکاری را داشته باشند تا موقع برداشت دچار مشکل نشویم.

زرند: مردم ولایی، بزرگترین سرمایه‌ نظام  و انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام شجاعی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته زرند گفت: حلول ماه ربیع الاوّل را تبریک می گوییم و امیدواریم خداوند متعال عزاداری دو ماهه ماه محرم و صفر را به بهترین وجه قبول فرماید.
وی ادامه داد: جا دارد قدردانی و تشکر کنم از مردم ولایی، انقلابی و دشمن شناس و بابصیرت شهرستان زرند که با حضور پر شور خود در راهپیمایی هفته گذشته در روز جمعه شرکت کردند و همچنین در تجمعی که علیه اغتشاشگران و برهم زنان امنیت کشور حضور بهم رساندند؛ این حضور وحدت آفرین و دشمن شکن شما مردم ولایی زرند بزرگترین سرمایه‌ این نظام و انقلاب اسلامی است.
وی افزود: آنچه که مسلم و قطعی است و برای مردم ما روشن است دشمنی، دشمن تمام نشده است لایزال یقاتلونکم پیوسته در حال مبارزه و توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، یک روز به گمان خودشون در عرصه نظامی ورود می‌کنند و جنگ ۸ ساله بر مردم تحمیل می‌کنند
خطیب نماز جمعه زرند بیان کرد: با شکست در عرصه نظامی دشمن اینبار در عرصه سیاسی وارد می‌شود در سال ۸۸ فتنه ای را برپا می‌کند به نام اعتراض به انتخابات یک فتنه سیاسی؛ پس از آن به سراغ انواع تحریم ها من جمله تحریم های اقتصادی می‌رود
سال ۹۶ و ۹۸ بهانه مسائل معیشتی و اقتصادی را در دستورکار خود قرار می‌دهند و عده ای را به عنوان آشوبگر و اغتشاشگر به کف خیابان ها می آورد و امسال هم این فتنه ای که صورت گرفت در روز های اخیر با بهانه یک مسئله فرهنگی و مذهبی که بی سابقه بوده در کشورمان که نشان دهنده این است دشمن از هر راهی جهت تضعیف ارکان این نظام استفاده می‌کند
وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری هم گفته اند، مردم ما گلایه مندند از اوضاع معیشتی و اقتصادی و حتی معضلات اجتماعی اما اعتراض آنها پذیرفته شده است و دستگاه های اجرایی کشور موظف هستند جهت رفع این معضلات تلاش کنند، کما که اعتراض با اغتشاش متفاوت است.
حجت الاسلام شجاعی خطاب به افراد که اب در آسیاب دشمن می‌ریزند، اظهار کرد: گلایه و مطالبه گری جهت رفع انواع معضلات حق مردم است؛ اما اعتراض و آشوب دو مقوله متفاوت و با بازخورد متفاوت هستند لازم است این افراد بدانند با آشوب کردن تنها آب در آسیاب دشمن ریخته اند.
وی با خطاب قرار دادن دشمنان خارجی ادامه داد: متعجبیم از دشمنی دشمنان دیرینه که عملکرد ها و واکنش های ایران را در مواجهه با فتنه ها را بررسی نکرده اند؛ ملت ما ملت امام حسین علیه السلام است ما رهروان و تربیت شدگان مکتب حاج قاسم هستیم و در این مکتب ما آموخته ایم فرصت ها در دل تهدید ها هستند و ما این فرصت ها را مغتنم می‌شماریم و دشمن هر چه ما را در حوزه های مختلف تحریم کند ما قوی تر خواهیم شد.

خطیب نماز جمعه زرند در پایان ضمن اشاره و تبریک هفته نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: فتنه اخیر باعث شد مردم حس قدردانی و محبت خود را نسبت به نیروهای خدوم انتظامی ابراز کنند و این پرنسل شجاع مورد تکریم و تجلیل قرار گیرند.

راور: فتنه اخیر توسط مردم خنثی شد

حجت الاسلام علی زمانی امام جمعه راور در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تشکر از مردم بابت فتنه ای که ایجاد شد و به دست مبارک مردم خنثی شد، گفت: اغتشاشگران آیا دلشان به حال یک دختر می سوزد؟ آیا دلشان برای حجاب یا آزادی بیان حق و حقوق زن می سوزد؟

وی ادامه داد: آزادی و حق و حقوقی که اسلام به خصوص انقلاب برای زن آورد کجا می توان پیدا کرد؟ آنها می‌خواهند ناموس ما با شعار جنسیت به میدان بیاید اما اسلام می گوید نه، باید با شعار انسانیت به میدان بیاید که اگر با شعار جنسیت به میدان بیاید محدود به یک زمان کوتاه است و بعد از اینکه کارایی جنسیت را از دست داد حتی نزدیک ترین کس از او متنفر خواهد شد.
امام جمعه راور افزود: اما اگر با شعار انسانیت به میدان بیاید مثل حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) که بعد از گذشت هزاران سال به احترام او مرد ها قیام می کنند و در مقابل صلابت یک خانم تعظیم می‌کنند.
حجت‌الاسلام زمانی بیان کرد: آنها این را بهانه قرار داده اند و به خاطر یک دختر، اموال عمومی و پلیس که مردم به او امید دارند و تا مشکلی پیدا می‌کنیم با او در میان می گذاریم و حتی زمان مطالبه اگر ناامنی ایجاد شود اولین کسی که مورد مطالبه قرار می‌گیرد پلیس است، آسیب می رسانند.
وی ابراز کرد:مردم فکر کنند که معارف اسلام را از کجا فرا میگیرند اگر از بلندگوها و رسانه های معاویه صفت یاد گرفتند علی (ع) در اوج عدالت را در محراب عبادت به شهادت می رسانند.
حجت الاسلام زمانی بیان کرد: وقتی خبر رسید که امیر المومنین در محراب عبادت کشته شد، می گفتند مگر علی نماز هم می خوانده است؟ معاویه این گونه معرفی می کند لذا می طلبد که بستر هایی در جامعه فراهم شود تا آگاهی بخشی صورت گیرد.

ریگان: مدیران با تفکر بسیجی می توانند مشکلات را حل کنند

حجت الاسلام حبیب رضا زاده در خطبه های نمازجمعه این هفته ریگان با اشاره به روز جهانی سالمندان و احترام به این قشر، اظهار کرد: باید سلامت والدین و نظافت محیط زندگی سالمندان در اولویت قرار گیرد افرادی هستند به احترام والدین در کنار پدر و مادر زندگی می‌کنند که به سلامت روانی آنان در دوران پیری کمک می کند.
امام جمعه ریگان افزود: طرح غربالگری در روستا‌های محروم شهرستان، یکی از اقدامات شبکه بهداشت انجام می‌دهد و خدمات شبکه بهداشت در مناطق محروم ستودنی است.
وی به شهادت امام حسن عسکری اشاره کرد و عنوان کرد: در روز شهادت باید روضه خانگی در شهرستان برپا شود.
خطیب جمعه ریگان با اشاره به اینکه بی توجه به مسائل عزاداری اهل بیت نباشیم، گفت: با توجه به راه اندازی عزاداری متاسفانه افرادی در بازار تماشاچی بودند.
وی تصریح کرد: بازار در شهادت امام حسن عسکری تعطیل شود و در این زمینه کوتاهی نشود و در سالروز آغاز ولایت امام زمان نیز جشن باشکوه برگزار شود.
  امام جمعه ریگان افزود: مدیری که پای کار مردم است باید مورد حمایت قرار گیرد و مدیری که تفکر بسیجی دارد می‌تواند مشکلات را حل کند.
حجت الاسلام رضازاده خاطر نشان کرد: سرمایه بزرگ کشور ما نیروی مردمی است که پای نظام هستند.
خطیب جمعه ریگان با اشاره به اینکه تفکر سردار و بسیجی از جامعه ما رخت برنمی بندد، بیان کرد: مردم در انتظار انتقام خون سردار دل‌ها از دشمنان هستند و سپاه قدرتمند اسلام ناب محمدی منتظر یک فرصت کاملا ناب هستند تا افرادی که دستشان به خون سردار آغشته است به درک واصل شوند.

 فهرج: آن سلبریتی که در فضای مجازی جوانان را فریب می دهد باید به دادگاه قانونی کشیده شود

حجت الاسلام والمسلمین رضا آقاملایی امام جمعه فهرج در خطبه های نمازجمعه امروز با قدردانی از حماسه بزرگ مردم ایران در اجتماع ملت رسول الله (ص) و راهپیمایی علیه فتنه گران و هنجارشکنان گفت: از ابتدای انقلاب فتنه گران و گاها خواص بی بصیرت تلاش کردند به هر بهانه ای به نظام و انقلاب ضربه بزنند اما ملت آگاه و بصیر، کشور را در هر فتنه از چنگال فتنه گران نجات دادند.
وی با اشاره به در پیش رو بودن هفته فراجا گفت: حقیقتا نیروی انتظامی یک‌ نیروی مکتبی و مردمی است. هر کسی که ذره ای در جهت تضعیف نیروی انتظامی گام بردارد در حال خدمت به شیاطین عالم است.
آقاملایی در ادامه با محکومیت اقدامات اخیر فتنه گران در کشور بیان کرد: اشتباه ما این بود رأفت اسلامی زیاد انجام دادیم. امروز حقیر از طرف مردم ایران از قوه قضاییه میخواهم با اشد مجازات با فتنه گران و سران فتنه برخورد کند.
خطیب جمعه فهرج تصریح کرد: آن سلبریتی که با پول ملت کاخ و قصر ساخته و جوانان ما را با فضای مجازی فریب می دهد باید به دادگاه قانونی کشیده شود و جواب پس بدهد.
وی با تأکید بر اینکه قوت در فضای مجازی حیاتی است‌ افزود: در حوادث اخیر دشمن بار دیگر با استفاده از ظرفیت مجازی و خط تهاجمی ۳ ضلعی توییتر، تلگرام و اینستاگرام و با عناصر و سیاهی لشکر خود اعم از بازیگران، بازیکنان، خوانندگان و سلبریتی ها خط آتش آشوب و اغتشاش علیه نظام اسلامی را به راه انداختند.
آقاملایی گفت؛ آیا فضای مجازی جبهه انقلاب در حال حاضر آرایش جهادی گرفته است؟ قرارگاه مرکزی این آرایش مجازی کجاست؟ راهبردهای پدافندی و آفندی این قرارگاه چیست؟ جبهه انقلاب برای فریضه فوری و قطعی جهاد تبیین چه باید رو کند؟
امام جمعه فهرج ادامه داد: پاسخ را در این رابطه ولی امر مسلمین جهان داده اند و فرمودند: جواب کار فرهنگی باطل کار فرهنگی حق است.

وی تصریح کرد: امروز یکی از بهترین ابزارهای فرهنگی و مانور قدرت جمهوری اسلامی نماز جمعه است. مسئولین وظیفه دارند هم به نمازجمعه بیایند و هم در نمازجمعه مشکلات مردم را حل کنند.

عنبرآباد: نیروی انتظامی یکی از ستون های استوار امنیت جامعه است

حجت الاسلام والمسلمین حمید بامری امام جمعه عنبرآباد با توصیه به رعایت تقوای الهی گفت: عافیت مال از جمله موارد عوامل کسب آرامش در زندگی دنیا است و بکار گیری ثروت و مال در مسیر خیر، عافیت را به دنبال مال می آورد.

وی عنوان کرد: در ایام شروع سال تحصیلی بسیاری از والدین بضاعت خرید برای تحصیل فرزندان خود را ندارند لذا بهترین فرصت است برای این کار خیر که ما از مال خود در مسیر خداوند متعال انفاق نماییم.
امام جمعه شهرستان عنبرآباد سخنرانی سالانه سران کشورها در مجمع سازمان ملل را فرصتی برای تشریک مسائل بین‌المللی و ارائه راهکار برای رسیدن به صلح و آرامش در جهان دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران از بدو پیدایش تا الان از این تریبون به‌عنوان محلی برای بیان روندهای فکری و خط و مشی‌های سیاسی خود بهره برده‌است و سخنرانی اخیر ریاست محترم جمهور در مجمع عمومی را می‌توان به لحاظ مختلف نمونه ماندگاری دراین‌راستا به حساب آورد.
وی گفت: نقطه عطف سخنرانی ریاست‌جمهوری کشورمان آنجایی بود که در بحث تروریسم بین‌المللی و جایگاه جمهوری اسلامی ایران به یکی از قربانیان تروریسم که همیشه با آن مبارزه کرده‌است تصویری از سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی را به حضار در جمع عمومی ملل متحد نشان داد که از زمان شهادت سردار تا الان بیشتر رسانه‌های غربی حتی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تلاش کردند تا نام این شهید والامقام را به‌طور سازماندهی‌شده ای سانسور کنند.
امام جمعه عنبرآباد عنوان کرد: حرکت آیت الله رئیسی در مجمع عمومی استفاده هوشمندانه از فرصت به‌دست‌آمده بود تا ورای همه محدودیت‌ها، ماهیت اتهامات پیرامون تروریسم را که غرب همیشه در تلاش است به ایران اسلامی نسبت بدهد پیش چشم جهانیان بازتعریف و قهرمان واقعی مبارزه جهانی با تروریسم را یادآوری کند، تا بسیاری از برنامه‌های بچه‌گانه براندازان مفلوک خنثی شود و آنان نتوانند این سفر را در افکار عمومی جهان به حاشیه ببرند.
حجت الاسلام بامری با اشاره‌ به آشوب و فتنه اخیر گفت: الان که شعله‌های این فتنه خاموش شده است باید بدانیم این فتنه و آشوب‌ها درس‌ها و عبرت‌های فراوانی با خودش به‌همراه دارد که باید این حوادث را با چشم بصیرانه و درست و هوشمندانه دید و بررسی کرد و از آن‌ها درس گرفت.
وی افزود: جنگ روانی در میدان یعنی هدایت اعتراضات و گسترش و تبدیل آن به آشوب سراسری که نیازمند سه مؤلفه‌ مهم یعنی انرژی و سرعت، احساسات و رقت و جسارت و خشونت در این آشوب‌ها بود که هر یک از سه مؤلفه مزبور باید به‌سرعت شکل بگیرد و به اوج خود برسد و با کمک و حمایت رسانه‌ها و عوامل داخلی و خارجی در مرحله قبل از آشوب‌ها و حتی هین آشوب‌ها و پس‌از آن ضریب مضاعف داده شود.
امام جمعه عنبرآباد افزود: با توجه به سه مؤلفه یاد شده، آشوب‌های اخیر دارای چهار بعد است یک زنان دوم جوانان سوم خشونت گرایانه چهارم فناورانه و جالب است که یکی از عناصر جبهه اعتدال که در سال ۹۹ در سودای کاندیداتوری برای ریاست‌جمهوری بود با نسخه‌ای شبیه همین نسخه می‌خواست وارد میدان شود و به‌زعم خودش حریف را از میدان به‌در کند الان مشخص‌شده است که آن نسخه را چه کسانی بر او بسته بودند.
خطیب جمعه عنبرآباد تاکید کرد: مقام‌معظم رهبری بارها و بارها فرمودند: کشور باید قوی بشود و ابعاد قوت هم ابعاد وسیعی است که شامل قوت سیاسی، قوت اقتصادی، قوت علمی و قوت فرهنگی است و با گذشت زمان عرصه‌های دیگری هم برای تقویت کشور و ملت به وجود می‌آید.
وی گفت: دشمن در فتنه اخیر خط آتش آشوب و اغتشاش علیه نظام اسلامی را با استفاده از چهره‌های ورزشی، بازیگران و هنرمندان و خوانندگان علیه نظام و انقلاب راه انداخت، که البته قانون باید برخورد کند و برخورد هم می کند با افرادی که عمری از برکت همین نظام وانقلاب و مردم به همه جا رسیدند و الان شدند بلندگوی دشمن و محرک میدان اشوب، اما روشن است که این فتنه که به‌مراتب از فتنه سال ۸۸ ضعیف‌تر بود ان‌شاءالله با بصیرت مردم مؤمن به ارزش‌ها و اسلام بار دیگر به زباله‌دان تاریخ خواهد افتاد.
 حجت الاسلام بامری با بیان اینکه فلسفه این فتنه یک هشدار جدی و واقعی است گفت: مهم‌ترین تکلیف ما در فتنه های این چنینی، عمل به دستور قرآن مبنی بر آماده‌باش همه‌جانبه‌ی مسلمانان در برابر دشمنان و تهیه هر نوع سلاح و امکانات و وسایل و شیوه‌های تبلیغی است که سبب ارعاب دشمنان اسلام می‌شود.
امام جمعه عنبرآباد خاطرنشان کرد: این سوال این‌جا پیش می‌آید که آیا فضای مجازی جبهه انقلاب در حال حاضر اعداد قوتی که باعث گره‌ها به جبهه دشمن بشود را دارد؟ باید فرصت‌سازی کرد باید مسلط شد باید مسلح شد به بیان حاج‌قاسم عزیز میدان فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد در خود فرصت‌ها نیست اما شرطش این است که نترسیم و نترسانیم و به این نکته باید توجه کنیم فرصت باوری در دل بحران کلید عبارت یابی است باید چاره‌اندیشی کرد و باید نقشه راه را برای جنگ رسانه‌ای دشمن ترسیم کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین بامری با اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام گفت: سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام را پیشاپیش تسلیت عرض می‌کنیم و همچنین سالروز آغاز امامت امام‌زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را تبریک عرض می‌کنیم ان‌شاءالله که خداوند متعال در مسیر مهدویت و انتظار به همه ما توفیق بدهد که بتوانیم جزء زمینه‌سازان ظهور امام‌زمان قرار بگیریم.
وی با اشاره به روز نیروی انتظامی و گرامیداشت آن گفت: نیروی انتظامی یکی از ستونهای استوار امنیت درجامعه ماست، نیروی انتظامی بازوان توانمند وچشمان بیدار نظم و امنیت جامعه است که ضمن تبریک آرزوی توفیق و سلامتی داریم برای عزیزانی که برای حفظ مال جان و امنیت آرامش جامعه ما جان خودشان را در کف دست گرفتند و مجاهدانه و عاشقانه برای کشور تلاش می‌کنند.

انتهای پیام/م