زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد اعلام شد
زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد اعلام شد
رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان، زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم را اعلام کرد.

به گزارش صبح منوجان به نقل ازراه آرمان؛  حسین انجم شعاع رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان با اعلام این خبر افزود: فرآیند پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در سراسر به صورت الکترونیکی است.

وی با بیان اینکه زمان ثبت نام پایه اول ابتدایی از یازدهم خرداد ماه تا ۲۸ خرداد می باشد خاطر نشان کرد: متقاضیان ثبت نام در پایه هفتم (دوره اول متوسطه) مدارس شاهد از ۲۱خرداد ماه تا  دهم تیر ماه می توانند نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام کنند.

انجم شعاع افزود: زمان ثبت نام  دانش آموزان متقاضی پایه دهم (دوره دوم متوسطه)  مدارس شاهد از یکم تا بیستم تیر ماه می باشد.

رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش استان کرمان گفت:  متقاضیان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی   https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت نام در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام نمایند.

حسین انجم شعاع افزود: پس از اتمام مهلت مقرر ثبت نام در سامانه الکترونیکی، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت نام به مدرسه مراجعه نمایند.

وی  با تأکید بر این‌که ثبت نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی  https://pada.medu.ir/#/home        انجام می‌شود، اظهار کرد: متاسفانه عده‌ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت نام دانش آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای محترم دانش آموزان مراقب باشند.

انجم شعاع گفت: زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت الکترونیکی در مدارس انجام خواهد شد از اول تا دهم مرداد است.

انتهای پیام/ط

  • منبع خبر : آرمان کرمان