سپاه و پاسداران در همه میدان های انقلاب تا پای جان حاضر بوده اند/ نسل جدید انقلاب مانند نسل اول انقلاب به تیغ محک خورد
سپاه و پاسداران در همه میدان های انقلاب تا پای جان حاضر بوده اند/ نسل جدید انقلاب مانند نسل اول انقلاب به تیغ محک خورد
سردار علی فدوی گفت: در همه میدان هایی که انقلاب اسلامی نیاز داشته سپاه و پاسداران تا پای جان حاضر بودند و این محک را در پیشانی تک تک آنها می توان دید که خوب محک‌ می خورند.
به گزارش صبح منوجان به نقل از راه آرمان؛ سردار علی فدوی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه در دیار حاج قاسم هستم کسی که عاقبت به خیر شد، گفت: خدا هیچکس را تضمین نکرده که آخرش عاقبت به خیر شود؛ خود انسان بایدبا زبان و عمل اصرار داشته باشد تا خداوند عنایت کند و شهادتی منجر به عاقبت به خیری را نصیبش کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: عمری شنیده بودیم که علی اکبر اربا اربا شده بود ما موقع شهادت حاج قاسم مفهوم اربا اربا را دیدیم که اینگونه این شهید بزرگوار به دیدار خدا رفت.

وی با تأکید بر اینکه از خداوند می خواهیم بتوانیم راه حق شهیدان و انقلاب را ادامه دهیم و عاقبت به خیر شویم، بیان کرد: همه امورات این دنیا فانی است و طریقه عمل در این دنیا ضمانت کننده دنیای باقی است.

سردار فدوی با اشاره به اینکه در سپاه پاسداران ۴۳ سال است که روند تکریم و معارفه برقرار است، اظهار کرد: خدا را شکر نه تنها در سپاه انتقال نسل صورت گرفته است؛ بلکه در جامعه هم همینطور برخلاف اینکه خبیث ترین های عالم که دشمنان انقلاب هستند، برنامه ریزی کرده بودند که این انتقال نسلی اتفاق نیفتد و نسل جدید در اصول نسبت به نسل قبل متفاوت باشند؛ اما خواسته دشمنان محقق نشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: دشمنان برنامه ریزی کردند ارزش ها و پایداری ها و اصالتهایی که برقرار بوده است، نباشد اما برخلاف تصورات جبهه باطل، چون خداوند تضمین کرده است اگر شما تکالیفی را که مشخص کرده ام، انجام بدهید من نتیجه را مشخص می کنم.

انتقال نسلی در انقلاب اسلامی به خوبی رقم خورد/ نسل جدید انقلاب مانند نسل اول انقلاب به تیغ محک خورد

وی با تأکید بر اینکه خداوند وعده اش حق است و در وعده خدا تخلفی نیست، عنوان کرد: دلیل محکم انتقال نسلی خیلی عالی در انقلاب اسلامی این است که وقتی قرار شد هم نسل های قبلی و هم نسل های بعدی محک بخورند به تیغ و کشته شدن باز بهترین محک را خوردند.

سردار فدوی ادامه داد: در دهه نود امتحانی بزرگ و شاید بزرگتر از دهه شصت پیش آمد؛ در دهه شصت در خانه خود می جنگیدیم اما در دهه نود بیش از هزار کیلومتر دورتر از خانه خودمان میجنگیدیم و نسل جدید هم در این برهه بسیار عالی محک خوردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: نسل جدید انقلاب، جنگ و امام(ره) را ندیده بودند ولی وقتی قرار شد محک بخورند به مثابه کسانی بودند که انقلاب و امام و جنگ و شهدا را دیده بودند.

انتقال ارزشها به نسل جدید پشتوانه بزرگی برای جبهه حق انقلاب است

وی گفت: این پشتوانه بزرگی برای جبهه حق انقلاب اسلامی است که انتقال نسلی به بهترین وجه ممکن صورت گرفته است.

سردار فدوی ابراز کرد: اگر مسلمانان در زمان پیغمبر(ص) به حرف خدا و پیغمبر(ص) عمل نکنند خداوند شکست را بر آنها رقم میزند؛ الان هم بعد از ۱۴۰۰ سال اگر دلدادگان انقلاب اسلامی به دنبال امام خود راه بیفتند همه جبهه کفر به انقلاب اسلامی هجوم کنند، دشمنان شکست های بزرگی می خورند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: پیروزهای بی شماری طی این سال ها جبهه حق انقلاب اسلامی بر علیه جبهه کفر رقم زده است.

وی تصریح کرد: دعوای بین جبهه حق انقلاب اسلامی و جبهه باطل شیاطین دنیا تمامی ندارد و هیچگاه این دو جبهه کنار هم جمع نمی شوند و تا وقتی که وعده نهایی خداوند محقق شود که امیدواریم ما ببینیم این تحقق را و آخرین حجت خدا بیاید و حلاوت و شیرینی حکومت اسلامی را همه مردم دنیا ببینند و بچشند.

سردار فدوی اظهار کرد: انقلاب اسلامی یعنی اسلام و اگر همه دانشگاه های کشور یک پروژه تحقیقاتی را با هم انحام دهند و بتوانند از شروع انقلاب اسلامی تا پایان عمر امام و از شروع امامت امام خامنه ای تا الان بررسی کنند؛ یک‌ کلمه بیشتر از اسلام و یک‌کلمه کمتر از اسلام در امامین انقلاب پیدا کنند، نمی توانند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در همه میدان هایی که انقلاب اسلامی نیاز داشته سپاه و پاسداران تا پای جان حاضر بودند و این محک را در پیشانی تک تک آنها می توان دید که خوب محک‌ می خورند.

وی با بیان اینکه کرمانی ها به سردار معروفی فرمانده خود علقه ویژه ای داشتند و دوست نداشتند او از این استان برود، اظهار کرد: سردار معروفی در مسئولیت معاون هماهنگ کننده بسیج در سطح کشور مثمر ثمر خواهد بود.

سردار فدوی خاطر نشان کرد: ان شاالله سردار نظری به کمک پاسداران و مردم نام نیکی در خدمتگزاری مردم به عنوان فرمانده سپاه ثارالله به جای بگذارد و در این مسئولیت بتواند با تمام تلاش خود تمام تکالیف و وظایف را در دل و عمل به اثبات برساند.

انتهای پیام/م