پنجشنبه های مهربانی با گروه جهادی الزهرا منوجان/از تهیه کولر برای نیازمندان تا کمک به بیماران سرطانی ومعلولین
پنجشنبه های مهربانی با گروه جهادی الزهرا منوجان/از تهیه کولر برای نیازمندان تا کمک به بیماران سرطانی ومعلولین
زهرا اخگریان مسئول گروه جهادی الزهرا منوجان گفت:پویش پنجشنبه های مهربانی برای جمع آوری کمک به بیماران سرطانی ومعلولین نیازمند با سهم های ۲۰ هزار تومانی با دستان پر مهر مردم وخیرین هر هفته انجام می شود.

به گزارش صبح منوجان،در شهرستان منوجان تعدادی از گروههای جهادی با همکاری بسیج سازندگی با راه اندازی پویش ،جمع آوری کمک های مردمی وخیرین مشغول به فعالیت هستند گروه جهادی الزهرا یکی از این گروهای جهادی است که در حال خدمت رسانی به نیازمندان است.

زهرا اخگریان مسئول گروه جهادی الزهرا منوجان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:گروه جهادی الزهرا از سال ۹۸ با همکاری بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه منوجان شروع به فعالیت کرد .

وی با اشاره به فعالیت های این گروه جهادی ،افزود:پویش پنجشنبه های مهربانی برای جمع آوری کمک به بیماران سرطانی ومعلولین نیازمند با سهم های ۲۰ هزار تومانی با دستان پر مهر مردم وخیرین هر هفته انجام می شود.

مسئول گروه جهادی الزهرا بیان کرد:هزینه های که از این پویش جمع آوری می شودتوزیع سبد غذایی هفتگی بین نیازمندان و خانواده معلولین است.

وی با اشاره به دیگر فعالیت های گروه جهادی تصریح کرد:تهیه تنور گازی برای خانواده معلولین،
توزیع ۲۰۰بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان نیازمند،تهیه پتو کمک به سیل زدگان،تهیه کولر برای نیازمندان، تهیه لباس مدرسه برای دانش آموزان بی بضاعت ، تهیه لباس مدرسه برای ۳۰ دانش آموزان بی بضاعت
از دیگر فعالیت های گروه جهادی الزهرا است.
مسئول گروه جهادی الزهرا عنوان کرد:کمک به خانواده های نیازمند و بیماران سرطانی از اهداف این گروه جهادی است.

انتهای پیام/

 

  • نویسنده : آمنه کوهپیما