گروههای برتر چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال معرفی شدند
گروههای برتر چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال معرفی شدند
در پایان رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان، هیئت داوران به ارزیابی محتوا پرداخت و گروههای برتر را معرفی کرد.
به‌گزارش صبح منوجان به نقل راه آرمان؛ چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان، ظهر امروز به کار خود خاتمه داد.
​​​​​​در پایان هیئت داروان به ارزیابی محتوای

دیجیتال پرداخت و در نهایت گروههای برتر را معرفی کرد که به شرح زیر است:

هیئت داوران چهارمین دوره مسابقات تولید محتوای مجازی بسیج ، ضمن اظهار خرسندی از فرصت بوجود آمده جهت تماشای آثار هنرمندان استان هنرمند پرور کرمان، و تبریک موفقیت‌های روزافزون هنرمندان عزیز این خطه بویژه موفقیت انیمیشن سینمایی لوپتو در عرصه کشوری، از کلیه‌ی مسئولان، حامیان، دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره و شرکت کنندگانی که با ارائه آثارشان، به این جشنواره موجودیت بخشیدند، تشکر و قدردانی می نماید.

امید است با تداوم این روند و حمایت های بیش از پیش مسولان و متولیان استان از نخبگان عرصه هنر، شاهد درخشش بیشتر آثار این خطه در مقیاس ملی و جهانی باشیم.

از خانواده های شهید ترکمان شهید صنعت، خانواده شهید نظری شهید رسانه تقدیر به عمل می آید.

به پاس همکاری در برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج از مهندس حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، روح الله ابوالهادی مدیر روابط‌عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجن، دکتر سید محمدرضا جندقی مدیر امور نوآوری مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، مجتبی احمدی رئیس روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، جناب سرهنگ پساوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان رفسنجان
 محم، دعلی کریم آبادی فرمانده حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب سرچشمه تقدیر می شود.
در بخش تخصصی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان کرمان
در رشته پویانمایی
تیم های نویان از بسیج دانشجویی و ققنوس از کرمان مشترکا حائز رتبه سوم
تیم انیماتورهای عادی از کرمان حائز رتبه دوم
تیم آرمان عزیز از کرمان حائز رتبه اول
در رشته نرم افزار
تیم شهید ستاری از رفسنجان و تیم سرباز گمنام از کرمان مشترکا حائز رتبه سوم
تیم بسیج کارگری مس سرچشمه از رفسنجان حائز رتبه دوم
تیم قهار از کرمان حائز رتبه اول
در رشته بازی
تیم ایران از کرمان حائز رتبه سوم
تیم جهان نسل سایبری از کرمان حائز رتبه دوم
هیئت داوران هیچ تیمی را شایسته رتبه اول ندانست
در رشته موشن گرافیک
تیم های تایم لاین از کرمان و  معراج از سیرجان مشترکا حائز رتبه سوم
تیم آوی مدیا از راور حائز رتبه دوم
تیم کریم اهل بیت از رفسنجان حائز رتبه اول

در بخش مردمی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج زینب پورحیدر از رودبار جنوب، محمد بارانی ازبافت، امیرمحمد محمودی از راور، فاطمه پور بهزادی ازکهنوج، مژگان سالاری ازجیرفت، هانیه راز ازنرماشیر، ملیحه بامری از ریگان، زهره اقبالی زاده ازبم، محمدصادق ایرانژاد ازسیرجان، نرگس صالحی ازفاریاب، فائزه آشناگر از ارزوئیه، ابوالفضل برزگر زاده از زرند، ریحانه زنگی آبادی ازحضرت رسول(ص)، سعیده تاج الدینی ازحضرت امیرالمومنین(ع) نیز حائز رتبه شدند.

طبق نظر هیئت داوران؛ سمیه سلیمانی از رابر در بخش ویدئوهای موبایلی، محمدرسول، هادی عباسزاده ازفهرج در بخش طرح های گرافیکی وعلی مهدی زاده از انار در بخش عکس و عکس نوشت  نیز حائز رتبه نخست شدند.

در چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تیم آرمان عزیز در بخش تخصصی پویا نمایی رتبه برتر را کسب کرد.

شایان ذکر است؛ تیم آرمان عزیز از کرمان که در رشته پویا نمایی رتبه برتر را بدست آورده بود، به محض کسب دریافت تندیس هدیه خود را به خانواده «شهید روح الله عجمیان» شهید مدافع امنیت، تقدیم کرد.
انتهای پیام/ پسند