۹۷ درصد اوراق قضایی در منوجان به صورت الکترونیکی ابلاغ می شوند/ عملکرد منوجان در رسیدگی تمام الکترونیک به پرونده هاخوب و قابل دفاع است
۹۷ درصد اوراق قضایی در منوجان به صورت الکترونیکی ابلاغ می شوند/ عملکرد منوجان در رسیدگی تمام الکترونیک به پرونده هاخوب و قابل دفاع است
رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه آمار جرائم در شهرستان منوجان وضعیت مطلوبی دارد و جرائم خشن کمتر رخ می دهد، گفت: بیشترین آمار پرونده ها در این حوزه قضایی مربوط به سرقت های خرد و عادی است که باید با اقدامات قرارگاه مبارزه با سرقت، آمار این حوزه را کاهش دهیم.

به‌گزارش صبح منوجان رییس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر این مطلب که حوزه قضایی منوجان جزو حوزه های قضایی خوب استان به شمار می رود، گفت: بالغ بر ۹۸ درصد پرونده های وارده به این حوزه قضایی در هفت ماهه سال جاری مورد رسیدگی قرار گرفته شده اند.
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در دیدار با قضات و کارمندان اداری شهرستان منوجان افزود: سلسله سفر به حوزه های قضایی استان به منظور رسیدگی به مشکلات قضایی شهرستان ها و آشنایی با استعدادها و ظرفیت شهرستان ها انجام می شود.
وی تاکید کرد: حمایت های حقوقی و قضایی برای فعالسازی ظرفیت ها و استعدادهای هر منطقه در این سفرها همواره مد نظر قرار دارد.
وی با اشاره به این مطلب که ابلاغ الکترونیک در شعب حوزه قضایی منوجان ۹۷ درصد می باشد، بیان کرد: حوزه قضایی منوجان در تشکیل و رسیدگی تمام الکترونیک به پرونده ها که از اولویت های دستگاه قضایی به شمار می رود نیز عملکرد خوب و قابل دفاعی داشته است.
رییس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه آمار جرائم در شهرستان منوجان وضعیت مطلوبی دارد و جرائم خشن کمتر رخ می دهد، تصریح کرد: بیشترین آمار پرونده ها در این حوزه قضایی مربوط به سرقت های خرد و عادی است که باید با اقدامات قرارگاه مبارزه با سرقت، آمار این حوزه را کاهش دهیم.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی یاداور شد: عدم اطلاع مردم از قوانین و مقررات یک آسیب و مشکل است که برای رفع آن باید معاضدت های قضایی افزایش یابد که کانون بسیج حقوقدانان در این زمینه برنامه هایی دارد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : محمدی