سفر استاندار کرمان بمنظور بررسی میدانی وضعیت بارندگی‌ها و خسارت سیل در شهرستان منوجان
سفر استاندار کرمان بمنظور بررسی میدانی وضعیت بارندگی‌ها و خسارت سیل در شهرستان منوجان
شب گذشته استاندار کرمان با هیأت همراه وارد شهرستان منوجان شدند.

 

به گزارش صبح منوجان،دکتر محمد مهدی فداکار استاندار  کرمان ، ساعت ۲۳ مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴با هیأت همراه وارد شهرستان منوجان شدند. وی ضمن بازدید میدانی از برخی روستاها و مناطق حادثه خیز شهرستان ، اقدامات انجام شده و بعضی از خسارات در حوزه راه ها ، آب آشامیدنی و برق و همچنین وضعیت جریان و خروجی آب رودخانه ها و مسیل ها و وضعیت برخی مناطق مسکونی و … را از نزدیک مشاهده و مورد بررسی قرار دادند .

دکتر فداکار سپس رأس ساعت ۲۰ دقیقه بامداد مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ با حضور در جلسه ستاد مدیریت و پاسخگویی به بحران شهرستان منوجان در محل فرمانداری ، ضمن استماع گزارش اقدامات انجام شده و در حال انجام شهرستان در راستای مدیریت بحران احتمالی ، از زحمات فرماندار و سایر اعضاء در منوجان بخاطر مجموع اقدامات انجام شده و پیشگیرانه تشکر و قدردانی کرد .

وی توصیه های لازم را بمنظور رفع مشکلاتی مانند قطعی آب و برق و همچنین تمهید مقدمات در جهت مقابله با بحران احتمالی در روزهای آینده را به ستاد مدیریت بحران داشت و تأکید کرد ، ضمن انجام مراقبت های لازم در همه زمینه ها ، با صبر و بردباری و با حضور فیزیکی و میدانی در صحنه ، با مردم همراهی لازم را داشته باشید.

انتهای پیام/

  • نویسنده : محمدی